Skip links

Dokümanlar

Ürün katalogları, sertifikalar ve diğer dokümanlarımız.

Dokümanlar ve diğer belgeler

İzmir web tasarım
İletişim dokümanlar

EN 12021 Solunum Havası Kalite Sertifikaları

Solunum ile ilgili koruyucu cihazlarda soluma amaçlı kullanılan sıkıştırılmış gazların özelliklerini ve test yöntemlerini açıklamak üzere İngiliz Standartlar Enstitüsü (BSI) tarafından BS EN 12021 adıyla geliştirilen standartlardır.

Entegre Yönetim Sistemi Sertifikaları

Kuruluşun tüm sistemlerini ve süreçlerini bütün bir çerçevede birleştirerek, kuruluşun yönetim sistemi hedefleri olarak tek bir organizasyon olarak çalışmasını sağlayan standartlar Entegre Yönetim Sistemi (IMS) standartlarıdır.

Kalite Belgeleri​

Tüketicilere tüm ürün veya hizmetlerimizin ulusal ve uluslar arası kalite yeterlilik standartları karşıladığını gösteren sertifikalardır.

Marka Tescil Belgeleri​

Markamızın Ticaret ve Markalar hukuku gereğince ulusal ve uluslar arası otoriteler tarafından tescillenerek koruma altına alınmasını sağlayan belgelerdir.

Savunma Sanayii​

Savunma Sanayii Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı tarafından yürütülen Yetkinlik Değerlendirme ve Sertifikalandırma programları kapsamında yapılan değerlendirmeler sonucunda verilen sertifikalardır.

Tip Onay Sertifikaları

Ulusal ve Uluslar arası otoriteler tarafından yayınlanan kompresörlerde kullanılan bazı aksamların, yönetmelikler (direktifler) ve teknik düzenlemelere (regülasyonlar) göre uygunluğunun onaylanmasına yönelik sertifikalardır.

Ürün Kataloğu

Tüm ürünlerimizin mevcut olduğu katalogu indirip incleleyebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Alkın Kompresör kurumsal kimlik kullanım kılavuzunu buradan indirebilirsiniz.

Size daha iyi deneyim sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz, devam ederek Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.